O společnosti FINESA střešní materiály s.r.o.

Víme, jak je střecha důležitá.

Firmu jsem založil v roce 2002 pod názvem Svět střech se snahou najít pro zákazníka ideální řešení pro jeho stavbu. V tu dobu jsem měl několik let zkušeností s pokrýváním, klempířstvím a přehled o stavbách jako celku. Od počátku jsem také věděl, že chci zákazníkovi nabídnout pouze materiály s vysokými technickými a funkčními vlastnostmi. Pečlivému výběru se věnuji doposud, stejně jako zvyšování odbornosti všech v naší firmě.

Od roku 2004 zajišťujeme komplexní servis od kalkulace, dodávky po montáže střešních krytin, okapového systému, střešních oken, izolace pod názvem FINESA střešní materiály.

V roce 2007 jsme s novým a větším prostorem ve Valašském Meziříčí, Kouty získali více možností jak rozšířit sortiment a zkrátit dobu dodání materiálů. Protože víme, že máte kromě technických požadavků také požadavky estetické, je na naší prodejně velké množství vzorků, které vám mohou usnadnit výběr krytiny, střešního okna i dalších komponentů.

Abychom vám přiblížili i další stavební činnosti stali jsme se v roce 2016 partneři distribuční sítě stavebních materiálů PRO-DOMA, SE. Nabízíme proto větší sortiment také ostatních stavebních materiálů.

A co všechno může nová střech obnášet?  Je to montáž krovů, jejich impregnace, pokládka pojistných fólií, zateplení, montáž střešních oken, odvětrávacích doplňků, krytiny, okapového systému, prostupů střechou nebo také oplechování komína atd.

Obraťte se na nás, s řešením Vám pomůžeme.

Martin Kohout

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás