Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 571 616 766    Kouty 1428, 757 01 Valašské Meziříčí

KATEPAL

Finské střešní šindele Katepal jsou vyrobeny z SBS modifikovaného bitumenu (asfaltu). Tento unikátní materiál nabízí ve srovnání s tradičními šindeli lepší vlastnosti a až dvojnásobnou životnost. Modifikovaný Katepal je výrazně pružnější a odolnější proti natržení hřebíkem při montáži. Výborně snáší mechanické i chemické zatížení.

 

Posyp na šindelích Katepal lépe drží, díky čemuž je jeho povrch hladký – nedochází k jeho odlupování ani k usedání lišejníků. Šindele Katepal disponují dlouhou životností v extremních podmínkách a ve vysokohorských oblastech.

 

Přejete si nezávislé nacenění vaší nové střechy?

Napište nám informace o Vašem projektu a my vám poradíme a doporučíme ten nejlepší postup pro realizaci Vaší nové střechy.

Orientační cenu Vaší krytiny, izolace, okapového systému i střešních oken Vám zašleme po vyplnění formuláře.

Zárukou kvality je použití uceleného systému materiálů, proto pro podrobnou kalkulaci budeme potřebovat projektovou dokumentaci. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v naší prodejně nebo na Vaší stavbě.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*
  *
 
scroll up