Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 571 616 766    Kouty 1428, 757 01 Valašské Meziříčí

Ursa

Přední výrobce tepelných izolací na českém trhu klade důraz na inovace a vývoj nových materiálů. Proto společnost Ursa uvedla v roce 2014 na trh minerální izolaci nové generace URSA PUREONE, jejíž prémiová kvalita je nyní snadno dostupná i vám. V nabídce od tohoto výrobce naleznete i další vhodné izolace, ať už hodláte zateplovat šikmou, anebo plochou střechu.

 

Proklamovaná snaha o neustálé inovace se ve značce Ursa snoubí s mnohaletou tradicí a zkušenostmi. O důvěře ze strany českých spotřebitelů vypovídá i to, že tato společnost na českém trhu působí již 20 let.

 

Přejete si nezávislé nacenění vaší nové střechy?

Napište nám informace o Vašem projektu a my vám poradíme a doporučíme ten nejlepší postup pro realizaci Vaší nové střechy.

Orientační cenu Vaší krytiny, izolace, okapového systému i střešních oken Vám zašleme po vyplnění formuláře.

Zárukou kvality je použití uceleného systému materiálů, proto pro podrobnou kalkulaci budeme potřebovat projektovou dokumentaci. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v naší prodejně nebo na Vaší stavbě.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*
  *
 
scroll up