Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 571 616 766    Kouty 1428, 757 01 Valašské Meziříčí

Stali jsme se partnery silné distribuční sítě stavebních materiálu PRO-DOMA, SE

Dovolujeme si Vám oznámit vstup firmy FINESA střešní materiály s.r.o. do silné, ryze české distribuční sítě stavebních materiálů PRO-DOMA, SE. Od června Vám proto můžeme nabídnout větší sortiment stavebních materiálů.

Cílem společnosti PRO-DOMA, je poskytnutí širokého portfolia produktů a služeb, umožňuje tak zákazníkům příjemnější nákup s kompletním a profesionálním servisem. Věříme, že spojením s takto stabilním a silným partnerem Vám dokážeme nabídnout více akčních nabídek, věrnostní programy a mnoho dalších možností, které budou pro Vás přínosem.

Přejete si nezávislé nacenění vaší nové střechy?

Napište nám informace o Vašem projektu a my vám poradíme a doporučíme ten nejlepší postup pro realizaci Vaší nové střechy.

Orientační cenu Vaší krytiny, izolace, okapového systému i střešních oken Vám zašleme po vyplnění formuláře.

Zárukou kvality je použití uceleného systému materiálů, proto pro podrobnou kalkulaci budeme potřebovat projektovou dokumentaci. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v naší prodejně nebo na Vaší stavbě.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*
  *
 
scroll up