Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 571 616 766    Kouty 1428, 757 01 Valašské Meziříčí

O Finese

Víme, jak je střecha důležitá.

Firmu jsem založil v roce 2002 pod názvem Svět střech se snahou najít pro zákazníka ideální řešení pro jeho stavbu. V tu dobu jsem měl několik let zkušeností s pokrýváním, klempířstvím a přehled o stavbách jako celku. Od počátku jsem také věděl, že chci zákazníkovi nabídnout pouze materiály s vysokými technickými a funkčními vlastnostmi. Pečlivému výběru se věnuji doposud, stejně jako zvyšování odbornosti všech v naší firmě.

Od roku 2004 zajišťujeme komplexní servis od kalkulace, dodávky po montáže střešních krytin, okapového systému, střešních oken, izolace pod názvem FINESA střešní materiály.

V roce 2007 jsme s novým a větším prostorem ve Valašském Meziříčí, Kouty získali více možností jak rozšířit sortiment a zkrátit dobu dodání materiálů. Protože víme, že máte kromě technických požadavků také požadavky estetické, je na naší prodejně velké množství vzorků, které vám mohou usnadnit výběr krytiny, střešního okna i dalších komponentů.

Abychom vám přiblížili i další stavební činnosti stali jsme se v roce 2016 partneři distribuční sítě stavebních materiálů PRO-DOMA, SE. Nabízíme proto větší sortiment také ostatních stavebních materiálů.

A co všechno může nová střech obnášet?  Je to montáž krovů, jejich impregnace, pokládka pojistných fólií, zateplení, montáž střešních oken, odvětrávacích doplňků, krytiny, okapového systému, prostupů střechou nebo také oplechování komína atd.

Obraťte se na nás, s řešením Vám pomůžeme.

Martin Kohout

 

 

 

Přejete si nezávislé nacenění vaší nové střechy?

Napište nám informace o Vašem projektu a my vám poradíme a doporučíme ten nejlepší postup pro realizaci Vaší nové střechy.

Orientační cenu Vaší krytiny, izolace, okapového systému i střešních oken Vám zašleme po vyplnění formuláře.

Zárukou kvality je použití uceleného systému materiálů, proto pro podrobnou kalkulaci budeme potřebovat projektovou dokumentaci. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v naší prodejně nebo na Vaší stavbě.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*
  *
 
scroll up