Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 571 616 766    Kouty 1428, 757 01 Valašské Meziříčí

O Finese

Vaši touhu po pohodlí a bezpečí, pevnou půdu pod nohama, zajistíme kvalitní střechou.

Najít ideální řešení pro každého zákazníka je naší snahou už více než 10 let. Díky zkušenostem a zároveň neustálou snahou  o zvyšování odbornosti můžeme i Vám nabídnout dokonalý servis.

Odborné poradenství, návrhy střešních skladeb, podrobné rozpočtování střech a následné dodávky materiálů s dopravou na místo stavby jsou samozřejmou součástí našich služeb.

Specializujeme se na prodej střešních materiálů, okapových systémů, střešních oken, hydroizolací, tepelných izolací, zaručujeme jejich odborné montáže za více než dobré ceny.

Nebojíme se nových materiálů, technologií a inovací, nemějte strach ani vy a splňte si svůj sen o kvalitním bydlení – s radostí budeme Vašimi průvodci.

Přejete si nezávislé nacenění vaší nové střechy?

Napište nám informace o Vašem projektu a my vám poradíme a doporučíme ten nejlepší postup pro realizaci Vaší nové střechy.

Orientační cenu Vaší krytiny, izolace, okapového systému i střešních oken Vám zašleme po vyplnění formuláře.

Zárukou kvality je použití uceleného systému materiálů, proto pro podrobnou kalkulaci budeme potřebovat projektovou dokumentaci. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v naší prodejně nebo na Vaší stavbě.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*
  *
 
scroll up