Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 571 616 766    Kouty 1428, 757 01 Valašské Meziříčí

Knauf

Vysoká pružnost izolací značky Knauf zajišťuje jak těsnější vyplnění izolovaného prostoru, tak větší odolnost proti poškození při manipulaci a přepravě. Tím zajišťují vysokou odolnost střechy proti chladu i hluku. Skelné vlny Knauf jsou vyráběny ECOSE technologií, díky čemuž jsou bez zápachu, snadno se řežou a neobsahují formaldehyd.

 

Společnost Knauf si zakládá na šetrném přístupu k životnímu prostředí, proto při výrobě jejích izolací nedochází k žádným emisím do půdy ani vody. Na výrobu jedné tuny minerální izolace pak spotřebuje rekordně nízké množství energie a toto množství se daří nadále snižovat.

Přejete si nezávislé nacenění vaší nové střechy?

Napište nám informace o Vašem projektu a my vám poradíme a doporučíme ten nejlepší postup pro realizaci Vaší nové střechy.

Orientační cenu Vaší krytiny, izolace, okapového systému i střešních oken Vám zašleme po vyplnění formuláře.

Zárukou kvality je použití uceleného systému materiálů, proto pro podrobnou kalkulaci budeme potřebovat projektovou dokumentaci. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v naší prodejně nebo na Vaší stavbě.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*
  *
 
scroll up