Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
  +420 571 616 766    Kouty 1428, 757 01 Valašské Meziříčí

Inovujte své manuálně otevírané střešní okno na automaticky ovládané.

Věděli jste, že můžete své manuálně ovladatelné střešní okno VELUX změnit na automatické ovládání?

Každodenní běh života ve Vašem domově, vaření, sprchování, ale i spaní výrazně ovlivňují kvalitu vzduchu, ve kterém čas trávíte. Pravidelné větrání je velmi důležité, naopak jeho nedostatek může mít negativní vliv na zdraví. Střešní okna VELUX INTEGRA®vám mohou pomoci předdefinovanými programy větrání a zkvalitnit Vám tak prostředí pro život.

Všechna okna z řady INTEGRA jsou rovněž vybavena dešťovým senzorem, nečekaný déšť Vás proto nepřekvapí a okna budete mít včas zavřená. Nemusíte se již obávat o Vaše zařízení interiéru.

Velux Vám s cílem ulevit od každodenních úkonů a zároveň zvýšení komfortu připravil 8 předdefinovaných programů, např. Větrání, Zastínění, Dobré ráno, Dobrou noc, Na dovolené a další. Ovládání se tak stává velmi snadné. Sami si ovšem můžete také navolit své vlastní.

Napadlo Vás, že lze všechna střešní okna v domě zavřít jedním stisknutím tlačítka? Při stisknutí volby Odchod z domu se zavřou všechna okna v systému INTEGRA, ať jsou kdekoliv v domě.

Pokud se rozhodujete o změně, Velux Vám připravil tři balíčky, které můžete využít, dle Vašich požadavků.

I. Solárně napájenou sadu - pro rychlou montáž, bez nutného kabelového rozvodu. Bude Vám fungovat i na střechách orientovaných na sever.

II. Sadu pro více motorických jednotek, síťově napájenou - na jednom střešním okně dokáže ovládat několik elektricky ovládaných výrobků. Např. jednotku pro otvírání okna, markýzu, roletu a světla v rámu.

III. Sada pro jeden elektrický výrobek, síťově napájený - základní dálkové ovládání jedné jednotky pro otvírání okna nebo jedné interiérové rolety nebo jedné venkovní rolety nebo světel v rámu.

Fotogalerie

Přejete si nezávislé nacenění vaší nové střechy?

Napište nám informace o Vašem projektu a my vám poradíme a doporučíme ten nejlepší postup pro realizaci Vaší nové střechy.

Orientační cenu Vaší krytiny, izolace, okapového systému i střešních oken Vám zašleme po vyplnění formuláře.

Zárukou kvality je použití uceleného systému materiálů, proto pro podrobnou kalkulaci budeme potřebovat projektovou dokumentaci. Nabízíme Vám také osobní konzultaci v naší prodejně nebo na Vaší stavbě.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

*
*
*
*
  *
 
scroll up